Nasza kadra

Patrycja CichowskaLektor języka polskiego, Manager Calleo.School of Polish.
Dzięki Wam, przyjaciół mam na całym świecie – razem tworzymy zakręcona grupę poddaną nieustannie intelektualnej torturze językowej na wesoło! Zapraszam! Dołączcie do nas!
Zobacz więcej
Aleksandra PietrasOffice Manager
Studiuję zarządzanie menedżerskie oraz psychologię, co łączy się z moimi zainteresowaniami, jakimi są psychologia i jej zastosowanie w biznesie.
Zobacz więcej
Marta SzumowskaOffice Manager
W fajnej atmosferze mogę rozwijać moją organizacyjną smykałkę, mieć satysfakcję z realnego wpływu na funkcjonowanie naszej szkoły i zdobywać nowe umiejętności.
Zobacz więcej
Anna KuczyńskaLektor języka polskiego
Lubię słuchać i dowiadywać się nowych rzeczy i właśnie tym jest dla mnie uczenie.
Zobacz więcej
Strona 1 z 212

O nas

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś którą szkołę wybrać- poznaj naszą załogę i sprawdź jak uczymy!

W skład zespołu Calleo wchodzą wykwalifikowani lektorzy- z cierpliwością i uśmiechem na twarzy tłumaczą najtrudniejsze zagadnienia gramatyczne, rozwiązują wszelkie językowe problemy, z zaangażowaniem odpowiadają na nawet najbardziej wyszukane pytania.

Jeśli czujesz się zagubiony, nie wiesz jaki kurs jest dla Ciebie odpowiedni lub chciałbyś zadać jakiekolwiek pytanie dotyczące lekcji- odwiedź nasz sekretariat! Zawsze chętne do pomocy dziewczyny rozwiążą Twój problem, wytłumaczą jak dotrzeć do Urzędu Miasta, zaproponują odpowiedni kurs lub herbatę:)