Faq

Czy sekretariat szkoły przyjmuje opłaty za kurs w walucie euro?
Tak, jednak preferujemy polską walutę. W przypadku uiszczenia opłaty w euro, ewentualną resztę wydajemy w złotówkach.
Czy w sekretariacie szkoły mogę zapłacić za kurs kartą płatniczą?

Tak, oczywiście. W naszej szkole jest możliwość płacenia zarówno kartą, jak i gotówką, bądź przelewem na numer konta;

ING Bank Śląski

10 1050 1445 1000 0092 1660 5312

W jakich terminach odbywają się zapisy na kursy języka polskiego?
W Calleo zapisy na kursy, zarówno grupowe jak i indywidualne, trwają przez cały rok. W przypadku zajęć grupowych istnieje możliwość dołączenia do działającej już grupy bądź zapisania się na listę oczekujących na zajęcia w nowym zespole. Grupy otwieramy już od czterech osób! Zajęcia w ramach kursów indywidualnych jesteśmy w stanie zorganizować niemal natychmiast po zgłoszeniu chęci rozpoczęcia kursu.
Czy w Calleo występuje podział na semestry?
Nie, nauka w naszej Szkole trwa przez cały rok, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy i kilku dodatkowych, w ramach przerwy bożonarodzeniowej i wielkanocnej. Kalendarz z wyszczególnionymi dniami wolnymi od zajęć w naszej Szkole znajduje się na karnecie, który otrzymuje każdy Student zapisany na zajęcia grupowe, oraz w sekretariacie Szkoły.
Czy opłata za kurs grupowy jest identyczna w każdym miesiącu, niezależnie od jego długości i ilości przypadających na niego lekcji?
Tak, opłata miesięczna za kurs grupowy pozostaje niezmienna przez cały rok. Jest to ukłon w stronę Studentów decydujących się zostać z nami na dłużej, bowiem gdy w jednym miesiącu liczba lekcji jest większa, a w drugim mniejsza, opłaty uiszczane za poszczególne miesiące wyrównują się względem siebie.
Strona 1 z 3123